Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Default Settings
fr: Paramètres par défaut

en: Location
fr: Emplacement

en: Publisher ID
fr: Identifiant (ID) de l'éditeur

en: Jobs
fr: Travaux

en: Other
fr: Autre

en: Sort By
fr: Trier par
