Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Location
nl: Locatie

en: Publisher ID
nl: Uitgever-ID

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Other
nl: Andere

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Sort By
nl: Sorteer op
