Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Location
pl: Położenie

en: Jobs
pl: Oferty

en: Other
pl: Inne

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: 10 miles
pl: 10 mili

en: 50 miles
pl: 50 mili

en: 100 miles
pl: 100 mili

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: No Results
pl: Brak wyników
