Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Default Settings
sv: Förvalda inställningar

en: Location
sv: Plats

en: Other
sv: Övriga

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Sort By
sv: Sortera på
