Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Default Settings
tr: Öntanımlı Ayarlar

en: Location
tr: Konum

en: Jobs
tr: İşler

en: Other
tr: Diğer

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü
