Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Search criteria
uk: Критерій пошуку

en: Default Settings
uk: Базові налаштування

en: Location
uk: Місце розташування

en: Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця

en: Jobs
uk: Завдання

en: Other
uk: Інше

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: 10 miles
uk: 10 миль

en: 50 miles
uk: 50 миль

en: 100 miles
uk: 100 миль

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: No Results
uk: Результатів немає

en: 5 miles
uk: 5 миль
