Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Default Settings
vi: Thiết lập mặc định

en: Location
vi: Vị trí

en: Other
vi: Khác

en: Page Title
vi: Tên trang
