Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Location
ca: Localització

en: Other
ca: Altres

en: Sort By
ca: Ordena per
