Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Other
eu: Bestea

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua
