Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Default Settings
hu: Alapértelmezett beállítások

en: Location
hu: Helyszín

en: Publisher ID
hu: Kibocsátó azonosítója

en: Jobs
hu: Munkák

en: Other
hu: Egyéb

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: 10 miles
hu: 10 mérföld

en: 50 miles
hu: 50 mérföld

en: 100 miles
hu: 100 mérföld

en: Sort By
hu: Rendezés
