Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Default Settings
it: Impostazioni predefinite

en: Location
it: Posizione

en: Other
it: Altro

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Sort By
it: Ordina Per
