Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Default Settings
ja: デフォルト設定

en: Location
ja: 場所

en: Publisher ID
ja: パブリッシャーID

en: Jobs
ja: ジョブ

en: Other
ja: その他

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Sort By
ja: 並び替え
