Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Other
lv: Citi

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
