Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Other
oc: Autre

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Sort By
oc: Triar per
