Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Search
no: Søk

en: Location
no: Sted

en: Other
no: Annet

en: Page Title
no: Sidetittel

en: Sort By
no: Sorter etter
