Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Sort By
sk: Triediť podľa
