SimplyHired (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: All
ar: الكل

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Location
ar: الموضع

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Japan
ar: اليابان

en: Portugal
ar: البرتغال

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Argentina
ar: الأرجنتين

en: Australia
ar: أستراليا

en: Austria
ar: النمسا

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: France
ar: فرنسا

en: India
ar: الهند

en: Ireland
ar: ايرلندا

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Netherlands
ar: هولندا

en: Russia
ar: روسيا

en: South Africa
ar: جنوب أفريقيا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Sweden
ar: السويد

en: Switzerland
ar: سويسرا

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Source
ar: المصدر

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: South Korea
ar: كوريا الجنوبية
