SimplyHired (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Location
ast: Llugar

en: Brazil
ast: Brasil

en: Japan
ast: Xapón

en: Germany
ast: Alemaña

en: Argentina
ast: Arxentina

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Canada
ast: Canadá

en: France
ast: Francia

en: Ireland
ast: Irlanda

en: Italy
ast: Italia

en: Mexico
ast: Méxicu

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: Russia
ast: Rusia

en: South Africa
ast: Sudáfrica

en: Spain
ast: España

en: Sweden
ast: Suecia

en: Switzerland
ast: Suiza

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: South Korea
ast: Corea del Sur
