SimplyHired (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: All
bg: Всички

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Location
bg: Местоположение

en: Source
bg: Източник

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Select
bg: Избери
