SimplyHired (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (23 entries)

en: Advanced search
bn: বিশেষ অনুসন্ধান

en: All
bn: সমস্ত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Brazil
bn: ব্রাজিল

en: Japan
bn: জাপান

en: Portugal
bn: পর্তুগাল

en: Germany
bn: জার্মানী

en: Belgium
bn: বেলজিয়াম

en: France
bn: ফ্রান্স

en: India
bn: ভারত

en: Ireland
bn: আয়ারল্যান্ড

en: Italy
bn: ইতালি

en: Mexico
bn: মেক্সিকো

en: Netherlands
bn: নেদারল্যান্ড

en: Russia
bn: রাশিয়া

en: South Africa
bn: দক্ষিণ আফ্রিকা

en: Spain
bn: স্পেন

en: Sweden
bn: সুইডেন

en: Switzerland
bn: সুইজারল্যান্ড

en: United Kingdom
bn: যুক্তরাজ্য

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র

en: Your search yielded no results
bn: আপনার অনুসন্ধানে কোন ফল পাওয়া যায়নি

en: South Korea
bn: দক্ষিণ কোরিয়া
