SimplyHired (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: All
bs: Sve

en: Date format
bs: Format datuma

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate
