SimplyHired (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: All
el: Όλες

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Company
el: Εταιρία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: France
el: Γαλλία

en: India
el: Ινδία

en: Ireland
el: Ιρλανδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Russia
el: Ρωσία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Source
el: Πηγή

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: South Korea
el: Νότια Κορέα

en: Select
el: Επιλογή
