SimplyHired (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Advanced search
es: Búsqueda avanzada

en: All
es: Todo(s)

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Location
es: Ubicación

en: Publisher ID
es: ID del editor

en: Jobs
es: Empleos

en: Company
es: Empresa

en: Brazil
es: Brasil

en: Japan
es: Japón

en: Germany
es: Alemania

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Belgium
es: Bélgica

en: Canada
es: Canadá

en: France
es: Francia

en: Ireland
es: Irlanda

en: Italy
es: Italia

en: Mexico
es: México

en: Netherlands
es: Países Bajos

en: Russia
es: Rusia

en: South Africa
es: Sudáfrica

en: Spain
es: España

en: Sweden
es: Suecia

en: Switzerland
es: Suiza

en: United Kingdom
es: Reino Unido

en: United States
es: Estados Unidos

en: API key
es: Clave del API

en: Source
es: Origen

en: Your search yielded no results
es: Su búsqueda no produjo resultados

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: South Korea
es: Corea del Sur

en: Select
es: Seleccionar

en: Miles
es: Millas

en: Sort
es: Ordenar

en: Results per page
es: Resultados por página
