SimplyHired (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: All
fa: همه

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Location
fa: مکان

en: Company
fa: شرکت

en: Brazil
fa: برزیل

en: Japan
fa: ژاپن

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Germany
fa: آلمان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Canada
fa: کانادا

en: China
fa: چین

en: France
fa: فرانسه

en: India
fa: هندوستان

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Netherlands
fa: هلند

en: Russia
fa: روسیه

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Source
fa: منبع

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: South Korea
fa: کره جنوبی

en: Select
fa: انتخاب

en: Sort
fa: مرتب‌سازی
