SimplyHired (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Advanced search
fr: Recherche avancée

en: All
fr: Tout

en: Date format
fr: Format de date

en: Location
fr: Emplacement

en: Publisher ID
fr: Identifiant (ID) de l'éditeur

en: Jobs
fr: Travaux

en: Company
fr: Société

en: Brazil
fr: Brésil

en: Japan
fr: Japon

en: Germany
fr: Allemagne

en: Sort by
fr: Trier par

en: Argentina
fr: Argentine

en: Australia
fr: Australie

en: Austria
fr: Autriche

en: Belgium
fr: Belgique

en: China
fr: Chine

en: India
fr: Inde

en: Ireland
fr: Irlande

en: Italy
fr: Italie

en: Mexico
fr: Mexique

en: Netherlands
fr: Pays-Bas

en: Russia
fr: Russie

en: South Africa
fr: Afrique du Sud

en: Spain
fr: Espagne

en: Sweden
fr: Suède

en: Switzerland
fr: Suisse

en: United Kingdom
fr: Royaume-Uni

en: United States
fr: États-Unis

en: API key
fr: Clé d'API

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: South Korea
fr: Corée du Sud

en: Select
fr: Sélectionner

en: Sort
fr: Trier

en: Results per page
fr: Résultats par page
