SimplyHired (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: All
gl: Todo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Location
gl: Localización

en: Company
gl: Compañía

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Germany
gl: Alemaña

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Canada
gl: Canadá

en: France
gl: Francia

en: Ireland
gl: Irlanda

en: Italy
gl: Italia

en: Mexico
gl: México

en: Netherlands
gl: Holanda

en: Russia
gl: Rusia

en: South Africa
gl: África do Sur

en: Spain
gl: España

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Source
gl: Orixe

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: South Korea
gl: Corea do Sur

en: Select
gl: Selección múltiple
