SimplyHired (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: All
gu: બધા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Austria
gu: ઓસ્ટ્રિયા

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Netherlands
gu: નેધરલેન્ડ

en: Russia
gu: રશિયા

en: South Africa
gu: દક્ષિણ આફ્રિકા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: South Korea
gu: દક્ષિણ કોરિયા

en: Select
gu: પસંદ કરો
