SimplyHired (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (31 entries)

en: Advanced search
hi: महीन खोज

en: All
hi: सभी

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Location
hi: स्थान

en: Company
hi: कम्पनी

en: Brazil
hi: ब्राज़ील

en: Japan
hi: जापान

en: Portugal
hi: पुर्तगाल

en: Germany
hi: जर्मनी

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Argentina
hi: स्र्पहला

en: Australia
hi: ऑस्ट्रेलिया

en: Austria
hi: ऑस्ट्रिया

en: Belgium
hi: बेल्जियम

en: Canada
hi: कनाडा

en: France
hi: फ्रांस

en: India
hi: भारत

en: Ireland
hi: आयरलैंड

en: Italy
hi: इटली

en: Mexico
hi: मेक्सिको

en: Netherlands
hi: नीदरलैंड्स

en: Russia
hi: रूस

en: South Africa
hi: दक्षिण अफ्रीका

en: Spain
hi: स्पेन

en: Sweden
hi: स्वीडन

en: Switzerland
hi: स्विट्जरलैंड

en: United Kingdom
hi: यूनाइटेड किंगडम

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका

en: Source
hi: स्रोत

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: South Korea
hi: दक्षिण कोरिया
