SimplyHired (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: All
hu: Mind

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Location
hu: Helyszín

en: Publisher ID
hu: Kibocsátó azonosítója

en: Jobs
hu: Munkák

en: Company
hu: Cég

en: Brazil
hu: Brazília

en: Japan
hu: Japán

en: Portugal
hu: Portugália

en: Germany
hu: Németország

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Argentina
hu: Argentína

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Canada
hu: Kanada

en: China
hu: Kína

en: France
hu: Franciaország

en: Ireland
hu: Írország

en: Italy
hu: Olaszország

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Russia
hu: Oroszország

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: API key
hu: API kulcs

en: Source
hu: Forrás

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: South Korea
hu: Koreai Köztársaság

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Miles
hu: Mérföld

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként
