SimplyHired (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: All
ka: ყველა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Japan
ka: იაპონია

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Argentina
ka: არგენტინა

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Austria
ka: ავსტრია

en: Belgium
ka: ბელგია

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: Ireland
ka: ირლანდია

en: Italy
ka: იტალია

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Netherlands
ka: ნიდერლანდი

en: Russia
ka: რუსეთი

en: South Africa
ka: სამხრეთი აფრიკა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Source
ka: წყარო

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: South Korea
ka: სამხრეთი კორეა
