SimplyHired (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: All
ku: هەموو

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Location
ku: شوێن

en: Brazil
ku: برازیل

en: Japan
ku: یابان

en: Portugal
ku: پۆرتوگال

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Argentina
ku: ئەرجەنتین

en: Australia
ku: ئوسترالیا

en: Austria
ku: نەمسا

en: Belgium
ku: بەلجیکا

en: Canada
ku: کانادا

en: China
ku: چین

en: France
ku: فەرەنسا

en: India
ku: هیند

en: Ireland
ku: ئایرلەند

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Mexico
ku: مەکسیک

en: Netherlands
ku: هۆڵەندا

en: Russia
ku: ڕووسیا

en: South Africa
ku: باشووری ئەفریقیا

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Sweden
ku: سوید

en: Switzerland
ku: سویسرا

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: South Korea
ku: کۆریای باشوور
