SimplyHired (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: All
lt: Visi

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Location
lt: Vieta

en: Company
lt: Įmonė

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Japan
lt: Japonija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: France
lt: Prancūzija

en: India
lt: Indija

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Mexico
lt: Meksika

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Russia
lt: Rusija

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Source
lt: Šaltinis

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Sort
lt: Rikiuoti
