SimplyHired (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ
