SimplyHired (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: All
oc: Tot

en: Date format
oc: Format de data

en: Location
oc: Emplaçament

en: Company
oc: Societat

en: Brazil
oc: Brasil

en: Japan
oc: Japon

en: Germany
oc: Alemanha

en: Sort by
oc: Triar per

en: Australia
oc: Austràlia

en: Austria
oc: Àustria

en: Belgium
oc: Belgica

en: Canada
oc: Canadà

en: France
oc: França

en: India
oc: Índia

en: Ireland
oc: Irlanda

en: Italy
oc: Itàlia

en: Mexico
oc: Mexic

en: Netherlands
oc: Païses basses

en: South Africa
oc: Africa del Sud

en: Spain
oc: Espanha

en: Sweden
oc: Suècia

en: Switzerland
oc: Soïssa

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: API key
oc: Clau API

en: Source
oc: Font

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: South Korea
oc: Corèa del Sud

en: Select
oc: Seleccionar
