SimplyHired (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: All
ps: ټول

en: Brazil
ps: برازيل

en: Japan
ps: جاپان

en: Portugal
ps: پرتګال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Argentina
ps: ارجنټاین

en: Australia
ps: استرالیا

en: Austria
ps: اتريش

en: Belgium
ps: بلجیم

en: Canada
ps: کاناډا

en: France
ps: فرانسه

en: India
ps: هندوستان

en: Ireland
ps: ایرلنډ

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Russia
ps: روسيه

en: South Africa
ps: سهيلي افريقا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Sweden
ps: سويډن

en: Switzerland
ps: سويس

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Source
ps: سرچينه

en: South Korea
ps: سهيلي کوریا

en: Select
ps: غوره
