SimplyHired (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Advanced search
ru: Расширенный поиск

en: All
ru: Все

en: Date format
ru: Формат даты

en: Location
ru: Место

en: Publisher ID
ru: ID публикации

en: Company
ru: Компания

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Japan
ru: Япония

en: Portugal
ru: Португалия

en: Germany
ru: Германия

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Argentina
ru: Аргентина

en: Australia
ru: Австралия

en: Austria
ru: Австрия

en: Belgium
ru: Бельгия

en: Canada
ru: Канада

en: China
ru: Китай

en: France
ru: Франция

en: India
ru: Индия

en: Ireland
ru: Ирландия

en: Italy
ru: Италия

en: Mexico
ru: Мексика

en: Netherlands
ru: Нидерланды

en: Russia
ru: Россия

en: South Africa
ru: Южная Африка

en: Spain
ru: Испания

en: Sweden
ru: Швеция

en: Switzerland
ru: Швейцария

en: United Kingdom
ru: Великобритания

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: API key
ru: API-ключ

en: Source
ru: Источник

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: South Korea
ru: Южная Корея

en: Select
ru: Выбрать

en: Miles
ru: Миль

en: Sort
ru: Сортировка

en: Results per page
ru: Результатов на странице

en: Search text
ru: Искать текст
