SimplyHired (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: All
sl: Vsi

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Location
sl: Mesto

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Japan
sl: Japonska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Germany
sl: Nemčija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Canada
sl: Kanada

en: China
sl: Kitajska

en: France
sl: Francija

en: India
sl: Indija

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Mexico
sl: Mehika

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Russia
sl: Rusija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: South Korea
sl: Južna Koreja
