SimplyHired (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: All
sv: Alla

en: Date format
sv: Datumformat

en: Location
sv: Plats

en: Company
sv: Företag

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Germany
sv: Tyskland

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Australia
sv: Australien

en: Austria
sv: Österrike

en: Belgium
sv: Belgien

en: Canada
sv: Kanada

en: China
sv: Kina

en: France
sv: Frankrike

en: India
sv: Indien

en: Ireland
sv: Irland

en: Italy
sv: Italien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: Russia
sv: Ryssland

en: South Africa
sv: Sydafrika

en: Spain
sv: Spanien

en: Sweden
sv: Sverige

en: Switzerland
sv: Schweiz

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Source
sv: Källa

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: South Korea
sv: Sydkorea

en: Select
sv: Välj

en: Sort
sv: Sortera

en: Results per page
sv: Träffar per sida
