SimplyHired (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: All
af: Alle

en: Location
af: Ligging

en: Source
af: Bron

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie
