SimplyHired (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: All
be: Усе

en: Date format
be: Фармат даты

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Brazil
be: Бразілія

en: Japan
be: Японія

en: Portugal
be: Партугалія

en: Germany
be: Германія

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Argentina
be: Аргентына

en: Australia
be: Аўстралія

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Belgium
be: Бельгія

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: France
be: Францыя

en: India
be: Індыя

en: Ireland
be: Ірландыя

en: Italy
be: Італія

en: Mexico
be: Мексіка

en: Netherlands
be: Нідэрланды

en: Russia
be: Расія

en: South Africa
be: Паўдневая Афрыка

en: Spain
be: Іспанія

en: Sweden
be: Швецыя

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Source
be: Крыніца

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: South Korea
be: Паўднёвая Карэя

en: Select
be: Выбраць
