SimplyHired (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: All
bo: ཡོངས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Ireland
bo: ཨིར་ལན།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: South Africa
bo: ལྷོ་ཨ་ཧྥི་རི་ཀ

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Select
bo: གདམ་གསེས
