SimplyHired (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: All
ca: Tot

en: Date format
ca: Format de la data

en: Location
ca: Localització

en: Company
ca: Empresa

en: Brazil
ca: Brasil

en: Japan
ca: Japó

en: Germany
ca: Alemanya

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Australia
ca: Austràlia

en: Austria
ca: Àustria

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: France
ca: França

en: India
ca: Índia

en: Ireland
ca: Irlanda

en: Italy
ca: Itàlia

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Russia
ca: Rússia

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: Spain
ca: Espanya

en: Sweden
ca: Suècia

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Source
ca: Font

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: South Korea
ca: Corea del Sud

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Sort
ca: Ordenació
