SimplyHired (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: All
da: Alle

en: Date format
da: Datoformat

en: Location
da: Lokation

en: Company
da: Virksomhed

en: Brazil
da: Brasilien

en: Germany
da: Tyskland

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Australia
da: Australien

en: Austria
da: Østrig

en: Belgium
da: Belgien

en: China
da: Kina

en: France
da: Frankrig

en: India
da: Indien

en: Ireland
da: Irland

en: Italy
da: Italien

en: Netherlands
da: Nederlandene

en: Russia
da: Rusland

en: South Africa
da: Sydafrika

en: Spain
da: Spanien

en: Sweden
da: Sverige

en: Switzerland
da: Schweiz

en: United Kingdom
da: Storbritannien

en: United States
da: USA

en: API key
da: API-nøgle

en: Source
da: Kilde

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: South Korea
da: Sydkorea

en: Select
da: Vælg

en: Sort
da: Sortér

en: Results per page
da: Resultater pr. side
