SimplyHired (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: All
eu: Guztiak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Brazil
eu: Brasil

en: Japan
eu: Japonia

en: Germany
eu: Alemania

en: Belgium
eu: Belgika

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: France
eu: Frantzia

en: Ireland
eu: Irlanda

en: Italy
eu: Italia

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Netherlands
eu: Holanda

en: Russia
eu: Errusia

en: South Africa
eu: Hego-Afrika

en: Spain
eu: Espainia

en: Sweden
eu: Suedia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: South Korea
eu: Hego Korea

en: Select
eu: Aukeratu

en: Sort
eu: Sailkatu
