SimplyHired (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: All
hr: Svi

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Location
hr: Lokacija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Austria
hr: Austrija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: France
hr: Francuska

en: India
hr: Indija

en: Ireland
hr: Irska

en: Italy
hr: Italija

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Russia
hr: Rusija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Source
hr: Izvor

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: South Korea
hr: Južna Korea
