SimplyHired (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: All
jv: Kabèh

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Location
jv: Lokasi

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Portugal
jv: Portugis

en: Germany
jv: Jerman

en: Canada
jv: Kanada

en: France
jv: Perancis

en: Ireland
jv: Irlandia

en: Italy
jv: Italia

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Netherlands
jv: Belanda

en: South Africa
jv: Afrika Selatan

en: Spain
jv: Spanyol

en: Sweden
jv: Swedia

en: Switzerland
jv: Swiss

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: South Korea
jv: Korea Selatan

en: Sort
jv: Urutna
