SimplyHired (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: All
kk: Барлық

en: Location
kk: Орналасуы

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді
