SimplyHired (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Japan
km: ជប៉ុន

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Argentina
km: អាហ្សង់ទីន

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Austria
km: អូទ្រីស

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: France
km: បារាំង

en: India
km: ឥណ្ឌា

en: Ireland
km: អៀរឡង់

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Mexico
km: ម៉ិចស៊ិក

en: Netherlands
km: ហូល្លង់

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: South Africa
km: អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: South Korea
km: កូរ៉េ​ខាងត្បូង​
