SimplyHired (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Japan
kn: ಜಪಾನ್

en: Portugal
kn: ಪೋರ್ಚುಗಲ್

en: Germany
kn: ಜರ್ಮನಿ

en: Argentina
kn: ಅರ್ಜಂಟೀನಾ

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: Austria
kn: ಆಸ್ಟ್ರಿಯಾ

en: Belgium
kn: ಬೆಲ್ಜಿಯಮ್

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: France
kn: ಫ್ರಾನ್ಸ್

en: India
kn: ಭಾರತ

en: Ireland
kn: ಐರ್-ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Italy
kn: ಇಟಲಿ

en: Mexico
kn: ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: Netherlands
kn: ನೆದರ್-ಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್

en: Russia
kn: ರಷ್ಯಾ

en: South Africa
kn: ಸೌತ್ ಆಫ್ರಿಕಾ

en: Spain
kn: ಸ್ಪೇನ್

en: Sweden
kn: ಸ್ವೀಡನ್

en: Switzerland
kn: ಸ್ವಿಟ್ಜರ್ಲ್ಯಾಂಡ್

en: United Kingdom
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಕಿಂಗ್ಡಮ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: South Korea
kn: ಸೌತ್ ಕೊರಿಯಾ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
