SimplyHired (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: All
mn: Бүгд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Location
mn: Байрлал

en: Brazil
mn: Бразил

en: France
mn: Франц улс

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа
